Kapat

Çocuklarımız Kendi Sanatlarını Yapmaya Başlasın!


Çocuklarımız Kendi Sanatlarını Yapmaya Başlasın!

Tablolar bir çok mekanda bulunduğu ortama şıklık ve zarafet katmakta, sanatsal yönüyle insanlara fikirler vermektedir. Mekanlara yapılan dekorasyonun önemli tamamlayıcılarından olan tablolar görünümüyle bulunduğu mekanın ana aktörlerinden biri olmaktadır. Tablolar evinizin her odasında olduğu çocuk odasında da dekorasyonun önemli bir parçası olmaya adaydır. Boyama kanvas tablolar sayesinde çocuğunuzun kendi elinden çıkan güzel bir eseri duvarında bulundurmasını sağlayabilirsiniz. Boyama kanvas tablolar, guaj boya, keçeli kalem, akrilik boya ve yağlı boya ile boyanabilmektedir. Çocuğunuza odası için alacağınız bu tabloları boyalarıyla birlikte kendi zevkine göre renklendirerek odasına asabilir. Bu sayede kendi emeğiyle ortaya çıkardığı eser onun için farklı bir anlam ifade edecektir, çocuğunuza güzel bir eser olacak kalacaktır.  Ayrıca çocuklarınız bu ilgi çekici boyama kanvas tablolar sayesinde eğlenerek güzel bir eser ortaya çıkarırken aynı zamanda sanatsal yönlerini de geliştireceklerdir. Çocuklarınızın sanatsal yönüne katkı sağlayacak bu tablolar onlar için ileriyi gösteren bir ışık olabilir. Her çocuğun kendisine göre ilgi alanı vardır, sizin çocuğunuz da resim sanatına ilgiliyse onu ilk keşfedeceğiniz yer bir tablo olabilir.

Çocuklara Kendi Renklerinden Güzel Bir Hediye...

Çocukların masumdur, onları sevimli yapan da masum halleri, özgürce kendilerini ifade etmeleridir. Onlara hediye edeceğimiz boyama kanvas tablolar ile masum güzelliklerini resimlere ve tablolara yansıtmalarını sağlayabiliriz. Örneğin bize göre mandalina turuncu renk olabilir, yeşil renk olabilir ama kahverengi olamaz, ama onlar için olur. Bırakın kendi fikirleriyle gönlünce renklendirsin, bugün renkler onun olsun. Yaptığı bu güzel çalışmalar ona büyüyünce güzel bir anı olacaktır. Çocuklar için boyama kanvas tablo seçimi yaparken hediye edeceğiniz çocuğun ilgi alanına dayalı seçim yapmanız onu daha da çok sevindirecektir, seçiminizi yaparken buna dikkat etmeniz onun mutluluğu için önemlidir.

Oda Dekorasyonunu Çocuğunuz Tamamlasın...

Çocuğunuzun odasını dekore ederken bir çok noktaya dikkat edersiniz ama bazen ince detaylar dekoru büyük ölçüde değiştirebilir. O son dokunuşu çocuğunuz yapsın isterseniz, onun ilgi duyduğu bir boyama kanvas tablo siparişi verebilirsiniz.

Açıklama: 739-1-605x605.jpg

Çocuğunuzun dokunuşlarıyla onun istediği renkte odasını süsleyecek bu güzel tabloyu dekorasyona uygun olacak şekilde sipariş edebilirsiniz.

Tablo ölçülerini aşağıda görebilirsiniz.

35 x 50 cm.         30 x 30 cm.
50 x 70 cm.         50 x 50 cm.
70 x 100 cm.       70 x 70 cm.
90 x 150 cm.       100 x 100 cm.

Yukarıdaki ölçülerden istediğinizi seçerek siparişinize devam edebilirsiniz. Çocuğunuz bu tabloların boyamasını yaparken birçok boya türü kullanabilir. Guaj Boya, Keçeli Kalem ve akrilik boyaları da dilerseniz tablo siparişinizle birlikte sitemizden verebilirsiniz.

Doluduvar.com olarak ilk öncelik verdiğimiz konu müşterilerimizin memnuniyetidir. Bizim için önemli olan siparişiniz sonrasında aldığınız ürün ve hizmetten memnun kalmanızdır. Bu nedenle sizin ve çocuğunuzun sağlığını düşünerek tüm ürünlerimizde solvent bazlı olmayan çevre dostu boyalar kullanıyoruz. Bu sayede hem çevre sağlığını koruyor hem de sizin sağlığınızı koruyoruz. Kendi sağlığınız ve çocuğunuzun sağlığı için kanserojen madde içeren boyalardan uzak durmanızı öneririz. Bizim kullandığımız tüm boyaların Dünya Sağlık Örgütünün onayından geçmiş boyalar olduğunu belirtmek isteriz. Tüm baskılarımız 120 yıl solmama garantilidir ve duvardaki yerini yıllar boyu koruyacaktır. Sizin için güzel olan anılar, anlamlı hediyeler solup gitsin istemeyiz o nedenle son teknoloji baskı ile ürünlerimizi beğeninize sunuyoruz.  Çocuğunuz için sunduğumuz alternatiflerin yanı sıra isteğinize göre size özel tasarımlar da sunmaktayız. Çocuğunuzun ilgisini çeken, onu mutlu edecek görseli sitemizde bulamadıysanız hiç dert etmeyin, size özel üretimini hemen yapıp kısa sürede kargoya verebiliriz. Hemen seçiminizi yapın, size özel üretip gönderelim. Doluduvar.com kalitesiyle bir an önce tanışmanız dileğiyle...

 

 


Doluduvar.com © 2023 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

Whatsapp Sipariş