Kapat

Hakkımızda


 Kanvas tablo üretimine, 2016 yılı itibariyle çeşitli e-ticaret firmalarına kanvas tablolar üreterek başlayan firmamız, yüksek kalite standartları ve iş disiplini sayesinde kısa sürede büyüyüp güçlenerek alanında tercih edilen firmalardan biri oldu.

 

Firmamız genişleyen ürün yelpazesi ve “Kanvas Tablo” seçeceğine ek olarak, ürün seçenekleri arasına eklediği “Kişiye Özel Kanvas Tablo”, “Boyanabilir Kanvas Tablo”, “Fotoğraf Baskı” ve “Pola Kart Baskı” seçenekleriyle artık kendi web sitesi üzerinden, aracısız olmanın da sağladığı uygun fiyat avantajıyla, bireysel müşterilerine de perakende alışveriş imkanı sunuyor.

 

 

Kalite Standartlarımız

 

Daima yüksek kaliteyi ön planda tutan firmamız, kanvas tablolarında, yüksek kaliteli ahşap şase ve baskılarında Avrupa Birliği standartlarına uygun, solvent gibi sağlığa zararlı kimyasallar içermeyen 1.kalite pigment mürekkep kullanmaktadır.

 

Firmamız, fotoğraf baskılarında ise 1.kalite gerçek fotoğraf kağıdı üzerine, çizilmelere ve solmaya dayanıklı, parmak izi yapmayan, üstün renk kalitesine sahip baskı teknikleri kullanmaktadır.

 

İnsan sağlığına ve çevreye duyarlı firmamız, tüm ürünleri için daima zararlı kimyasallar içermeyen malzemeler kullanmaktadır.

 

 

Hizmet Standartlarımız

 

Müşteri memnuniyetini daima en üst sırada tutan firmamız, ürün kalitesinin yanısıra yaptığı işin, müşterilerinin en güzel, en özel ve en mutlu anlarına dokunacak hassasiyette bir iş olduğunun bilinciyle hareket etmekte ve müşteri iletişimine daima önem vermektedir.

 

Müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için ürünlerini sürekli geliştiren firmamız, müşterilerinin talepleri çerçevesinde devamlı olarak artırdığı ürün çeşitliliğiyle müşterilerinin tarzlarını en iyi şekilde yansıtmalarını sağlamaktadır.

Doluduvar.com © 2023 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

Whatsapp Sipariş