Kapat

Hatıralarınız Kaybolup Gitmesin, Onları ölümsüzleştirin...


Hatıralarınız Kaybolup Gitmesin, Onları ölümsüzleştirin...

Fotoğraflarımız bize geçmişi hatırlatır ve en güzel anıları gözümüzce canlandırır. Geçmişin izleri hep fotoğraflarda saklıdır. Ufak bir detay gibi gözükür ama yıllar önceki bir fotoğrafta yakanızdaki mendil bile bir anlam ifade eder sizin için... O fotoğrafta o mendilin de hikayesi gizlidir, o günün de hikayesi gizlidir. Anı yaşamak ne kadar güzelse fotoğraflarla geçmişe dönül o anın duygusuna tekrar bürünmek de o kadar güzeldir. Doluduvar.com olarak bir  birinden güzel tablolarla duvarlarınızı doldurduğumuz gibi fotoğraflarınızı da şık ve kaliteli pola kartlarda canlandırıyoruz. Pola kart fotoğraf baskılarını sizden gelen bilgilere göre en kaliteli şekilde basarak adresinize gönderiyoruz.

Herkesin biriktirdiği güzel anılar vardır, bu anıların bazıları kalbinizde gizlidir ama bir çok anının da fotoğraflarda yeri saklıdır. Gelin sizin için anlam ifade eden bu fotoğrafları telefonunuzda zamanla kaybolup gidecek fotoğraflardan ayıralım, onları pola kartlara dökerek ölümsüzleştirelim. Hani söz uçar yazı kalır derler ya fotoğrafta da bu durum farklı değildir. Depolama birimleri bozulur, zarar görebilir ama sizin için anlamlı olan bu fotoğraflar hep istediğiniz yerdeki yerini korur... Hep söylenir ya klasik olan güzeldir diye pola kartlar da fotoğrafta en klasik ve en güzel seçeneklerden biridir. Sizin için özenle hazırladığımız farklı renk ve ebatlarda pola kartlar sayesinde anılarınızı ölümsüz hale getiriyoruz. Siparişinizi verin, sizin için baskısını yüksek teknoloji makinelerde yapalım...

Her fotoğraf bir anıdır, her fotoğraf bir değerdir. Fotoğrafta canlanmak diye bir deyim duydunuz mu? Bu deyimi şöyle açıklayabiliriz, insan zihni görsel hafızası daha yüksek bir yapıya sahiptir. Sizin için değerli olan anılarınız yıllar içinde zihninizden silinip gidebilir ama, fotoğraflardan silinmez. Bir fotoğrafı incelerken o anılar sizde canlanır, gözünüzün önüne gelir. Örneğin yıllar önce ilk okul arkadaşlarınızla çekindiğiniz bir fotoğrafı elinize alıp sıradan baktığınızı düşünün. Hemen söylenmeye başlarsınız ilk sıradan, seninle ne güzel anılarımız oldu, seninle neler yaptık, diye o kişiyi belki yıllardır görmemişsinizdir ama o ana gidersiniz bir anda... İşte fotoğrafların güzelliği budur, bazen büyüklerimizle oturur bakarız fotoğraflara, bir çok çocuk hatırlar anne babasıyla birlikte kendi düğünlerinin fotoğrafına baktığını, anne bu kim, baba bu kim, amcam ne kadar değişmiş gibi insanı eskiye götüren cümleler kurarız. O zaman insan anlar ki fotoğraflar geçmişin izi, geçmişin yansıması, o güzel fotoğraflarla hatırlıyoruz o günkü güzellikleri...

Pola kart fotoğraflar da sizi anılarınıza taşıyacak, klasik şık ve güzel görünüme sahip ürünlerdir. Rengarenk kaliteli fotoğraf kağıtlarını sizin için derledik ve beğeninize sunduk. Fotoğraflarınıza yüklediğiniz anlama özel renklerde ya da sade beyaz renk siparişinizi vererek, değerli gördüğünüz resimlere baş köşenizde yer verebilirsiniz.

Doluduvar.com üzerinden sipariş vereceğiniz pola kart fotoğraflar gizlilik ilkesine göre depolanır, fotoğraf baskınız son teknoloji makinelerle gerçek fotoğraf kağıtlarına basılır ve kısa süre içerisinde adresinize kargo ile gönderilir. Fotoğraf kağıtlarımız gerçek A kalitedir ve çizilmez özelliğe sahiptir. Fotoğraf kağıdı özelliği sayesinde neme ve diğer dış etkenlere karşı daha dayanıklıdır. Anılarınızı güzel biriktirmeniz için kaliteyi ön planda tutarak üretimlerimizi yapıyoruz. Yaptığımız baskılar çizilme ve solmaya dayanıklı olmakla birlikte parmak izi yapmaz kağıtlara basılmakta ve uzun yıllar anılarınızın canlı kalmasını sağlamaktadır.

Siz de pola kart fotoğraf baskılarınızı doluduvar.com adresinden yaptırmak için sitemiz üzerinden siparişinizi başlatabilirsiniz. Siparişinizi aldıktan sonra sizden gelen verileri baskıya uygun hale getiriyoruz ve yıllarca biriktireceğiniz güzel anılarınızı size gönderiyoruz.  Hemen baskılarınızı sipariş etmek için www.doluduvar.com adresine girebilirsiniz. Doluduvar.com kalitesi sizleri bekliyor.

 

 


Doluduvar.com © 2023 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

Whatsapp Sipariş