Kapat

Kanvas Tablolar ile Ortamınıza Şıklık Katın...


 Kanvas Tablolar ile Ortamınıza Şıklık Katın...

Yaşadığımız mekanların,  bizi ferahlatan ve içimizi ısıtan şekilde dizayn edilmesini isteriz, çünkü ortamımızda bulunan tüm etkenler bizim pozitif enerjimizi etkileyecek, günümüze şekil verecektir. İnsan zihninde en çok yer edinen ve en çok etki bırakan şey görsel objelerdir. Bu nedenle tablolar çok uzun zamandır dekorasyonun vazgeçilmez başrollerinden biri olmuştur. Son zamanlarda, şık duruşu ve ortama uyumuyla en çok ilgi gören tablo modeli kanvas tablolar olmuştur. Duvarınıza uyum sağlayacak farklı ebatlardaki kanvas tablolar sayesinde, duvarınız yeri gelince bir çiçek bahçesi, yeri gelince yem yeşil bir orman havasına bürünecek. Yaşadığınız ortama kattığınız bu farklılıklar pozitif enerjinize katkı sağlayacak, dekorasyonunuza uyumuyla yaşadığınız alanları daha da güzelleştirecektir. Minik dokunuşları ortamınızdaki büyük farklılıklara dönüştüren kanvas tablolar, kişinin isteğine göre farklı modelleriyle www.doluduvar.com internet sitemizde beğeninize sunulmaktadır.

 

 

Kişiye Özel Canvas Tablolar

Yukarıda bahsettiğimiz, kanvas tablonun ortamınıza kattığı güzellikleri kendinize özel hale getirmek ister misiniz ? Kişiye özel kanvas tablolar sayesinde bu mümkün, hem de istediğiniz ebatta ve istediğiniz motiflerle süslenmiş şekilde. Standartlar size basit geliyor, kendinize özel bir şeyler oluşturmak istiyorsanız kişiye özel kanvas tablolar tam size göre diyebiliriz. Kişiye özel olan her şeyin değeri kendinden saklıdır, çünkü kişiye özel hazırlandığı için içinde bir emek gizlidir, çaba gizlidir. Bu nedenle özellikle hediyelik olarak kişiye özel kanvas tablolar yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Kişiye özel kanvas tablolar ile sevdiklerinize kendilerini özel hissettirecek, onlara her gördüğünde sizi hatırlatacak hediyeler verebilirsiniz. Doluduvar.com internet sitemiz üzerinden, uygun olan ölçüyü seçerek, isteğinize göre şekillendirip siparişinizi verebilirsiniz.

Kişiye Özel Kanvas Tablolarla, Anılarınız Hep Sizinle Olsun...

Kanvas tabloların ortama kattığı güzellik kişiye özel hale gelince çok daha farklı bir hal alıyor. İsteğinize göre yeri gelince duvarınızda eski bir albümden çıkan, yüzünüzü gülümseten bir fotoğrafı, yeri gelince hatırlamaktan keyif aldığınız bir anınızı kişiye özel kanvas tablolar sayesinde duvarınızda görebilirsiniz. Kişiye özel tablolarımızı istediğiniz renk ve motiflerle süsleyerek, ortamınızla uyum sağlayacak en güzel renkleri kendiniz seçip tabloya ekleyebilir, dekorasyonunuza uygun kendi sanat eserlerinize tablonuzda hayat buldurabilirsiniz. Size özel olanı seviyorsanız kişiye özel ürünlerimizden istediğiniz ebatta seçiminizi yaparak, yüzünüzü güldürecek tasarımlara başlayabilirsiniz. Kişiye özel tablolarda isteğinize göre çoklu resimlerden oluşan bir tasarım da yapılabilmektedir.

Tablodaki Gizli Sürpriz

İnsanların özel günlerde arama motorlarında en çok aradığı kelimeler hediye ile ilgili kelimelerdir. Hep özel ve farklı olsun isteriz ve ona göre çaba gösteririz. Bu konuyla ilgili olarak daha önce denenmiş ve olumlu etkisinden dolayı teşekkür mesajı aldığımız bir örnekten bahsedebiliriz. Bir okul buluşması için hediye arayan müşterimizin fikriyle hayat bulan projemizde müşterimiz, arkadaşlarıyla aralarında anlamı olan, onları gülümsetecek, belki daha önce hiç görmedikleri onlara sürpriz olacak, anılarını hatırlatacak resimleri bir arada toplayarak tablo siparişini verdi ve özenle hazırladığımız tablo buluşma yerinde baş köşede yerini aldı. Bu güzel sürprize görenlerin nasıl tepki verdiğini, onlara özel olan bu çalışmanın çok anlamlı olduğunu tahmin etmişsinizdir. Siz de kişiye özel hediye seçeneklerine göz gezdirirken bu alternatifi aklınızda bulundurmanızı isteriz.

Kişiye Özel Tablo Ölçüleri

35 x 50 cm.         30x30
50 x 70 cm.         50x50
70 x 100 cm.       70x70
90 x 150 cm.       100x100

Yukarıdaki ölçülerden size uygun olanı seçerek siparişinizi verebilir, aklınıza takılan tüm sorular için doluduvar.com ekibiyle irtibata geçebilirsiniz.

Bize ileteceğiniz, sizin için değerli olan resimleri ve bilgileri, özenle tablonuza işleyerek kısa sürede teslim ediyoruz.

www.doluduvar.com


Doluduvar.com © 2023 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

Whatsapp Sipariş