Kapat

Ortamın Dili Kanvas Tablolar


 Ortamın Dili Kanvas Tablolar

 

Yaşadığımız ortamlardaki dekor ürünleri daima bizim ilgi alanımızı ve keyif aldığımız şeyleri yansıtır. Örneğin bir futbol meraklısının odasında futbola dair tablolar bulabilecekken, film ve dizi meraklısı insanların odalarında ise o alanda tablolar bulabilirsiniz. Bir çok film ve dizi vardır ki toplumdaki insanların büyük çoğunluğunun bildiği, topluma mal olmuş denilebilecek düzeyedir. Bu tip dizi ve filmlerin karakterleri de yine hayranları için önemli yer tutmaktadır. Mesela Spider Man örümcek adam hayranı bir çocuğun odasında baş köşede tablo olarak yerini alırken, bir yetişkinin odasında Alpaçino'nun tablosunu görebiliriz.

Beğeniyle izlediğiniz o güzel film ve dizilerin sizi bazen güldüren, bazen hüzne boğan bir karesini odanızda bulundurmak isterseniz uygun ölçüde tablonuzu seçerek odanıza asabilirsiniz. Sizin için önemli olan bir film ve dizi oyuncusu da yine odanızda yerini alabilir. Bir çok film ve diziye göre uyarlanmış, filmin ana karakterleri ve ana görselleri üzerinden hazırlanmış tablo modelleri dekorasyonunuza uyum sağlayacaktır. Oynadığı rollerle dünya tarihinde kendine yer edinen ünlü oyuncuların da yine farklı tasarımlara bürünmüş tabloları dekorasyonunuzda tamamlayıcı bir rol oynayabilir.

Doluduvar.com internet sitemizde bir çok dizi ve film ile ilgili ana görsellerden hazırlanmış tabloların yanı sıra dizi ve filmlerin ana karakterlerine ait bir çok tablo bulabilirsiniz. Dizi ve film kanvas tablolarında dekorasyonunuz için bir çok ideal tasarım sitemizde sizleri bekliyor. Doluduvar.com üzerinden koleksiyonumuzu ziyaret ederek siparişinizi verebilirsiniz.


Sizi hatırlatacak bir hediye...Film aşkınızı duvarlara taşımak ve ölümsüz karakterleri dekorasyonunuzla bütünleştirmek için film ve dizi kanvas tabloları arasında seçiminizi yapabilirsiniz. 

Film ve dizi afişlerinden, film, dizi karakterlerinden oluşan kanvas tablolara kendi mekanlarınızda yer bulacağınız gibi sevdiklerinize hediye olarak da seçiminizi yapabilirsiniz. Sevdikleriniz için hediye arayışındaysanız, devamlı gözünün önünde olacak güzel bir alternatifi biz size önerebiliriz. Hediye tablo seçimi konusunda hediye alacağınız kişiyi ne kadar tanıdığınız önemli bir etken. Hediye verilecek kişinin hayranı olduğu bir dizi, film karakterinin tablosu, ya da hayranı olduğu bir dizi, filmin afişi onu çok mutlu edecektir. Tablolar değerli eserlerdir ve bulunduğu yere bir anlam kattığı için kendisine anlamlı yerler bulur. Bu sayede hediye verdiğiniz tablo da kendisine bir yer bulacak sevdiklerinize hep sizi hatırlatacaktır.

Çocuklara Bir Gülümseme Armağan Edin...

Yetişkinler için olduğu gibi çocuklar için de kalıplaşmış karakterler vardır. Pepe, Niloya, Kukuli ve bir çok karakteri  bunlara örnek olarak sayabiliriz. Çocuklar genelde bu karakterlere karşı saf, güzel duygular beslerse ve odalarında sevdikleri karaktere ait görsellerin olmasından hoşlanırlar. Siz de çocuğunuzun odasına sevdiği karakterin tablosunu asarak onu mutlu edebilir, baktıkça gülümsemesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca yakınlarınızın çocuklarına hediye olarak da bu tür tabloları alabilir, çocuklara tatlı bir gülümseme armağan edebilirsiniz.

 

Sizi Düşünerek Üretiyoruz...

% 100 Müşteri memnuniyeti parolasıyla çıktığımız bu yolda, emin adımlarla sizlerin verdiği güçle ilerliyoruz ve yaptığımız tüm işlerde önce sizin memnuniyetinizi düşünüyoruz.  Önce sağlık diyoruz ve ürettiğimiz hiç bir tabloda solvent bazlı boya kullanmıyoruz. Anılara saygı duyuyoruz ve duvardaki yeri hiç eskimesin diye ömür boyu kalıcı boyalar ile üretim yapıyoruz. Araştırıyoruz, geliştiriyoruz, her geçen gün gelişen teknolojini takipçisi oluyoruz. Çevreye duyarlıyız, doğaya zararlı boya kullanmıyoruz, atıklarımızı geri dönüşüme uygun şekilde ayrıştırıyoruz.

Siz de tüm bu kalite standartlarında siparişlerinizi vermek için sitemizden siparişinizi geçebilirsiniz. Siparişiniz üzerine, talebiniz üretim sırasına alınacak ve kısa süre içerisinde kargo ile size gönderilecektir.

 

 


Doluduvar.com © 2023 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

Whatsapp Sipariş